ההיכרות איתנו תשתלם לך

בר-עוז המרכז לביטוח הינה סוכנות משפחתית המתמחה בביטוח לבתים משותפים, על רבדיו השונים ובנוסף מעניקה מענה מהיר ויעיל בביטוחי משכנתא, דירות, ביטוחי חיים ונסיעות לחו"ל.

בר-עוז המרכז לביטוח ממקדת במרכז פעילותה את הצרכים האמיתיים של ועד הבית ודיירי הבניין בביטוח לבית המשותף. כבר שנים ארוכות שבר-עוז מובילים בתחום ביטוח הבית המשותף. אנו מעמידים לרשותך מקצוענות, ניסיון, ידע ויחס אישי תוך דאגה לחסכונך האישי בהוצאות הביטוח השנתיות.

כרטיס ביקור - בר-עוז המרכז לביטוח

פרופיל החברה

ה"אני מאמין" של בר- עוז המרכז לביטוח, כולל שלושה עקרונות צרכניים:
ביטוח חיוני ונחוץ המותאם ללקוח, שירות אישי ומהיר עבור הלקוח ותו מחיר ללא תחרות.
בר-עוז המרכז לביטוח הוקם על ידי אלי בר-עוז בשנת 1973, ומנוהלת כיום על ידי ילדיו, עמיר ואורית. בתחילת שנות ה-90, זיהה אלי בר-עוז צורך ביטוחי חיוני עבור לקוחותיו המתגוררים בבתים משותפים ופיתח פוליסה ייחודית לביטוח הבית המשותף על רבדיו השונים (צד ג', חבות חברי ועד, חבות מעבידים וביטוח מבנה הבית המשותף).
מאז עשרות אלפי ועדי בתים משותפים, בכל רחבי הארץ, המייצגים מאות אלפי דיירים, מבטיחים לעצמם ראש שקט עם השירות המקצועי, הכיסויים האטרקטיביים והמחיר המנצח של של בר-עוז המרכז לביטוח. כיום בר-עוז המרכז לביטוח הינה הסוכנות הגדולה ביותר בתחום הביטוח לבית המשותף.

בנוסף, מציעה סוכנות הביטוח בר-עוז ללקוחותיה הפרטיים מגוון רחב של ביטוחים – ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח חיים וביטוח נסיעות לחו"ל. פעילות בר-עוז בתחומי ביטוח אלה באה לשרת את משפחת לקוחות הסוכנות, גם בתחומי ביטוח המשיקים לצרכי ביטוח הבית המשותף.
כמו כן, בר-עוז מפעילה מחלקה ייחודית בתחום ביטוחי המשכנתא, המתמחה בהפקה מהירה של פוליסות חיים ומבנה למשכנתא (עד 24 שעות מרגע קבלת הטפסים) ובמחיר תחרותי במיוחד.
יחס אישי של סוכנות ביטוח משפחתית
בר-עוז המרכז לביטוח מעסיקה סוכני ביטוח מנוסים ומיומנים ועובדי משרד ותיקים המלווים את הלקוחות בקביעות ומכירים לעומק את צרכיהם ודרישותיהם. הצוות של בר-עוז המרכז לביטוח מקפיד על יחס אישי וקשר הדוק עם הלקוחות.
הצוות המקצועי והמנוסה של בר-עוז המרכז לביטוח מתאים לכם את הביטוח המדויק ביותר עבורכם, לא לפני שערך בדיקה מקיפה על דרישות הביטוח שלכם ועל הצרכים הביטוחיים האמיתיים. כך סוכני מרכז בר-עוז מגבשים עבורכם את תוכנית הביטוח המתאימה ביותר במחיר אטרקטיבי במיוחד.
בנוסף לכל אלו, בר-עוז המרכז לביטוח, מעמיד לרשות לקוחותיו צוות מיומן גם בעת תביעה. משימתנו היא להבטיח כי תביעתכם תטופל ביעילות ובמהירות ותוך שמירה על מלוא זכויותיכם, על פי תנאי הפוליסה. אנו נסייע בהגשת התביעה לחברה ונעקוב אחר ניהול התביעה בחברת הביטוח עד למועד קבלת הפיצוי ובהתאם לתנאי הפוליסה.

תחומי אחריות

חשבתם פעם מה יקרה אם אורח שלכם יחליק בחדר המדרגות מחוץ לדלת ביתכם?

המומחיות של בר-עוז המרכז לביטוח מספקת לכם את ההגנה המתאימה והמשתלמת ביותר כנגד תביעות נזקי גוף ורכוש בבית המשותף.

ביטוח בית משותף מכסה מגוון רחב של נזקים לרכוש המשותף שיכולים להסתכם במאות אלפי שקלים: נזקי גוף ורכוש שאירעו בשטחי הבית המשותף (חדר הכניסה, חדר המדרגות, חדר אשפה, מעלית, חדר כושר או בריכה בבניין, מקלט או גג), ונזקי גוף לעובדי הבניין (מנקה וגנן) בזמן עבודתם בבניין שלכם. המומחיות של בר-עוז המרכז לביטוח, יחד עם התאמה אופטימלית של ביטוח בית משותף, מבטיחה שבמקרה של תביעה תהיה לכם ההגנה המתאימה ביותר.

בר-עוז המרכז לביטוח קשוב גם לצרכים הביטוחיים האחרים של לקוחותיו. ולצד חבילת הביטוח המשתלמת בביטוח לבית המשותף, מציע מרכז בר-עוז לביטוח, גם סל ביטוחי מגוון של ביטוח דירה (מבנה ותכולה), ביטוח משכנתא (חיים ומבנה), ביטוחי חיים וביטוח נסיעות לחו"ל. המומחיות והמקצוענות של אנשי בר-עוז המרכז לביטוח מבטיחה שתוכלו ליהנות מביטוח דירה, משכנתא ונסיעות המותאם לצרכיכם. סוכנות בר-עוז עובדת עם חברות הביטוח המובילות בישראל כמו מגדל וכלל, ובאמצעותן מספקת ביטוח מקיף ומשתלם.

תמונת אוירה מחשב - בר-עוז המרכז לביטוח
תמונת חדר ישיבות בר-עוז המרכז לביטוח

צוות הסוכנות

אלי בר-עוז | בעלים ומייסד הסוכנות
תפקידים קודמים: מנהל מחלקה בביטוח לאומי
השכלה: תואר ראשון, אוניברסיטת בר-אילן. בוגר CLU בביטוח חיים

עמיר בר-עוז | מנכ"ל
תפקידים קודמים: בוגר ממר"ם, שירת כקצין מחשבים כ 6.5 שנים בצבא מנהל פרוייקטים בהייטק בתחום, אפליקציות ו DB.
השכלה: בוגר ממר"ם, טכנאי מחשבים, הנדסאי מחשבים, תואר ראשון במחשבים וניהול, ניהול עסקי בכיר באונברסיטת ת"א

אורית שניידר בר-עוז | סמנכ"ל
השכלה: תואר ראשון אוניברסיטת בר-אילן

יחזקאל עיני | ראש חטיבת ביטוחי משכנתא, חיים ובריאות
תפקידים קודמים: מנהל מכירות ביטוח חיים ובריאות – כלל חברה לביטוח, מפקח רכישה – מגדל חברה לביטוח.
השכלה: תואר ראשון בכלכלה וניהול

אושרית ויינברג | מנהלת תחום הבתים המשותפים ומחלקת תביעות
11 שנות נסיון בתחום הביטוח