ראשי     אודות בר עוז סוכנות ביטוח     פרופיל החברה

פרופיל החברה

ה"אני מאמין" של בר- עוז המרכז לביטוח, כולל שלושה עקרונות צרכניים:

ביטוח חיוני ונחוץ המותאם ללקוח, שירות אישי ומהיר עבור הלקוח ותו מחיר ללא תחרות.

בר-עוז המרכז לביטוח הוקם על ידי אלי בר-עוז בשנת 1973, ומנוהלת כיום על ידי ילדיו, עמיר ואורית. בתחילת שנות ה-90, זיהה אלי בר-עוז צורך ביטוחי חיוני עבור לקוחותיו המתגוררים בבתים משותפים ופיתח פוליסה ייחודית לביטוח הבית המשותף על רבדיו השונים (צד ג', חבות חברי ועד, חבות מעבידים וביטוח מבנה הבית המשותף).

מאז עשרות אלפי ועדי בתים משותפים, בכל רחבי הארץ, המייצגים מאות אלפי דיירים, מבטיחים לעצמם ראש שקט עם השירות המקצועי, הכיסויים האטרקטיביים והמחיר המנצח של של בר-עוז המרכז לביטוח. כיום בר-עוז המרכז לביטוח הינה הסוכנות הגדולה ביותר בתחום הביטוח לבית המשותף.

בנוסף, מציעה סוכנות הביטוח בר-עוז ללקוחותיה הפרטיים מגוון רחב של ביטוחים - ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח חיים וביטוח נסיעות לחו"ל. פעילות בר-עוז בתחומי ביטוח אלה באה לשרת את משפחת לקוחות הסוכנות, גם בתחומי ביטוח המשיקים לצרכי ביטוח הבית המשותף.

כמו כן, בר-עוז מפעילה מחלקה ייחודית בתחום ביטוחי המשכנתא, המתמחה בהפקה מהירה של פוליסות חיים ומבנה למשכנתא (עד 24 שעות מרגע קבלת הטפסים) ובמחיר תחרותי במיוחד.

יחס אישי של סוכנות ביטוח משפחתית

בר-עוז המרכז לביטוח מעסיקה סוכני ביטוח מנוסים ומיומנים ועובדי משרד ותיקים המלווים את הלקוחות בקביעות ומכירים לעומק את צרכיהם ודרישותיהם. הצוות של בר-עוז המרכז לביטוח מקפיד על יחס אישי וקשר הדוק עם הלקוחות.

הצוות המקצועי והמנוסה של בר-עוז המרכז לביטוח מתאים לכם את הביטוח המדויק ביותר עבורכם, לא לפני שערך בדיקה מקיפה על דרישות הביטוח שלכם ועל הצרכים הביטוחיים האמיתיים. כך סוכני מרכז בר-עוז מגבשים עבורכם את תוכנית הביטוח המתאימה ביותר במחיר אטרקטיבי במיוחד.

בנוסף לכל אלו, בר-עוז המרכז לביטוח, מעמיד לרשות לקוחותיו צוות מיומן גם בעת תביעה. משימתנו היא להבטיח כי תביעתכם תטופל ביעילות ובמהירות ותוך שמירה על מלוא זכויותיכם, על פי תנאי הפוליסה. אנו נסייע בהגשת התביעה לחברה ונעקוב אחר ניהול התביעה בחברת הביטוח עד למועד קבלת הפיצוי ובהתאם לתנאי הפוליסה.

תודה רבה!
נציגנו יטפלו בפנייתך בהקדם.