אז למה כדאי לעשות ביטוח בניין משותף בהראל?

פוליסות הביטוח של חברת הראל מעניקות לך שקט נפשי בכך שהן עוזרות לך להגן על הנכס הכי יקר שלך- הבית שלך. ביטוח בית משותף מבטח את החלקים אשר נמצאים במבנה כגון: חדרי מדרגות, מעליות, חדרי הסקה, שערים, חניונים ועוד. ניתן ואף רצוי להוסיף לפוליסת הביטוח, אחריות כלפי צד שלישי אשר מכסה נזקים שיכולים להיגרם לאורחים בבניין.

עיקרי הפוליסה:

  • ביטוח החלקים המשותפים של מבנה הבית המשותף, מכסה נזק שעלול להיגרם במקלטים, מבני עזר, 
  • חדרי מדרגות, גגות, שערים, דלתות כניסה, גדרות, מעליות וכן מבטח גם את התכולה אשר נמצאת בחללים המשותפים בבניין. כל אלו מכוסים במקרים של התלקחות אש, התפוצצות, נזקי ונדליזם, דליפה ממערכת חימום מרכזית, נזקי טבע ורעידות אדמה.
  • ביטוח מעבידים- ביטוח אשר מכסה פגיעה בעובדים אשר נפגעו במהלך עבודות אחזקה של הבניין: גננים, עובדי ניקיון וכו’.
  • ביטוח צד שלישי- כיסוי נזק אשר ייגרם לצד שלישי (אורח שהחליק בחדר המדרגות ובשל כך נגרם לו נזק). דיירי הבניין שיפגעו בתחום החלל המשותף נחשבים גם הם לצד שלישי.
  • נזקי מים- צנרת שניזוקה ונמצאת בשטח המשותף מהווה מפגע חמור, איש המקצוע ברוב המקרים יקבע שמקור הנזק הוא קטע צינור פגום שנמצא בחלל המשותף. כאשר ישנו מקרה מסוג זה הצורך בביטוח נזקי צנרת בשטח המשותף הינו חיוני וחשוב ביותר.

מה צריך לעשות לפני שרוכשים ביטוח בניין משותף?

ובכן, כמו כל ביטוח ניתן להוריד ולהוסיף כיסויי ביטוח ובכך לשנות את גובה הפרמיה של הביטוח.
לכן לפני שניגשים לסוכן הביטוח על מנת לרכוש ביטוח בניין משותף, עלינו להכיר לעומק את מאפייני הבניין שלנו ובכך להגיע עם הדרישות הספציפיות שאנחנו צריכים  בפוליסת ביטוח (לא כל התוספות בביטוח רלוונטיות לבניין שלנו).

ובנוסף נמליץ גם על סקר שוק מקיף לגבי חברות הביטוח והתנהלותם בשעת הצורך, ניתן לשאול מכרים שרכשו ביטוחים מסוג זה, לבדוק ביקורות בפייסבוק ובפורומים שונים וכמובן להתייעץ עם סוכן הביטוח.

למה הראל?

הראל ביטוחים ופיננסים היא קבוצת הביטוח והפיננסים הגדולה בישראל, אשר מעניקה מגוון שירותים בתחום הביטוח וההשקעות והינה חברה יציבה, בעלת ניסיון וידע מקצועי רב שנים אשר באים לידי ביטוי בענפי הביטוח בהם היא פועלת.

לקבלת ההצעה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם אנא מלאו את הפרטים הבאים: