03-5020100

ביטוח דירה

ראשי     ביטוח דירה

למה צריך ביטוח דירה?

עצמו לרגע את העיניים ונסו לדמיין: שריפה שפרצה מקצר חשמלי כילתה את כל הבית שלכם ואת הרכוש שהיה בו, אותו השגתם בעמל רב. כך, במחי תאונה אחת אתם עלולים למצוא את עצמכם ללא בית. כעת פקחו את העיניים, צאו מ"הסיוט", ותבטיחו לעצמכם שקט נפשי עם ביטוח דירה שיכול לחסוך לכם הרבה כאבי ראש וכסף. ביטוח דירה מאפשר לכם, במקרה של נזק או גניבה, להשיב לעצמכם את קורת הגג ואת היכולת לרכוש מחדש את תכולת הבית.

מה כולל ביטוח דירה?

ביטוח דירה כולל ביטוח למבנה ולתכולת הבית.

ביטוח מבנה

ביטוח מבנה מבטיח לך, בעת נזק למבנה הדירה, כיסוי לעלויות תיקון הנזק. ביטוח מבנה דירה מכסה נזקים שנגרמים למבנה, קירות, מרפסות, צנרת וכל מה שצמוד לבית במקרה של אש, רעידת אדמה, התפוצצות, מים, נזקי סערה סופה נזק בזדון ונזקי פריצה.

ביטוח תכולה

ביטוח תכולה לדירה מעניק פיצוי כספי במקרה של נזק או גניבה של חפצים שונים מהבית (רהיטים, בגדים, מכשירי חשמל ועוד). ביטוח תכולה יכול לכלול גם פריטים יקרי-ערך ומכשירים אלקטרוניים, זאת בהתאם לתנאים, ההרחבות והיקף הכיסוי שנקבע בפוליסה.

למה בר-עוז?

  • שירות אישי וקשוב, שנה אחר שנה, לאלפי לקוחותיה הפרטיים המבוטחים בביטוח דירה, באמצעות חברות הביטוח המובילות בישראל מגדל וכלל.
  • הניסיון והידע המצטבר בבר-עוז המרכז לביטוח, בתחום ביטוחי הדירה, מבטיח לכם את הביטוח המתאים ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר.
  • הצוות המקצועי של בר-עוז יערוך יערוך אתכם בדיקה מעמיקה כדי שתקבלו את הביטוח המשתלם ביותר.
  • המיומנות והמקצוענות של בר-עוז תשתלם לכם גם בעת חידוש ביטוח הדירה, כך שתוכלו לחסוך בהוצאות הביטוח, ולהבטיח כי ברשותכם ביטוח דירה התפור באופן מושלם למידותיכם.
  • בעת תביעה, הצוות המיומן של בר-עוז ילווה אתכם בכל שלבי התביעה מרגע קרות הנזק או הגניבה, הגשת התביעה ועד לקבלת הפיצוי המגיע לכם והשבת הביטוח על כנו, על פי תנאי הפוליסה.

שאלות ותשובות

איך נקבע את שווי הדירה ותכולתה לביטוח הדירה שלי?

לאחר הקמת פוליסה, חברת הביטוח שולחת סוקר לבקר בבית לצורך הערכת שווי מדויק. לאחר הביקור הסוקר מעביר דו״ח מסודר לחברת הביטוח, והלקוח מקבל העתק.לחילופין, אם ברשות המבוטח סקר עדכני, ניתן יהיה לעשות בו שימוש.

האם חייבים לבטח תכולה ומבנה ביחד או שאפשר לבצע בנפרד?

ניתן לבטח בנפרד את התכולה או את המבנה אך עדיף לבטח את שניהם יחדיו. כך תוכל ליהנות מכיסוי רחב במקרה של נזקים והן מהנחה נוספת על מחיר הביטוח.

אם יש לי כלב בבית האם יש כיסוי לצד שלישי לנזקים שנגרמו על ידי הכלב?

ביטוח צד שלישי מכסה נזקים הנגרמים על ידי חיות בית, כלבים וחתולים ביתיים.

האם כדאי לרכוש כיסוי כנגד נזקי רעידת אדמה?

כן בהחלט, ביטוח רעידת אדמה נכלל במסגרת ביטוח דירה ומבנה והינו חובה מטעם המדינה, אלא אם כן בחרת לוותר על כך והצהרת זאת כחוק. אם לקחת משכנתא מהבנק, הבנק מחייב לבטח את המבנה כנגד נזקי רעידת אדמה. במידה ולא רכשת בנוסף ביטוח תכולה הכולל רעידת אדמה לא תהיה מכוסה על כך.

אין לי ביטוח דירה. כמה זה אמור לעלות ?

ביטוח דירה נקבע לפי גודל הדירה במ"ר ברוטו, סוג הדירה (בית משותף , בית פרטי) והאם נכלל כיסוי לתכולה. הביטוח הבסיסי עולה כ 50 ₪ לחודש. באם אין לכם סוכן ביטוח קבוע, נשמח לתת לכם הצעה מסודרת.

קבל הצעה לביטוח דירה

קבל\י הצעה לביטוח דירה

על מנת שנוכל לתת לך את ההצעה הטובה והמתאימה ביותר עבורך אנא מלא\י את הפרטים הבאים:

פרטים אישיים

פרטי הנכס

סוג נכס
החלפת פוליסה קיימת
סוג ביטוח
השדות הצבועים באדום אינם תקינים
שלח טופס
תודה רבה!
נציגנו יטפלו בפנייתך בהקדם.