ביטוח משכנתא

לקוחות יקרים,
אנו שמחים להודיעכם שהחל מיום 01/10/17, הוחלף ספק האינסטלציה בפוליסות ועד הבית שבהסדר. בכל נזק צנרת חדש החל מיום 01/10/17 הנכם מתבקשים לפנות לספק החדש ״אפיקי מרום״ בטלפון 03-9310201. לתשומת ליבכם המוקד פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

למה צריך ביטוח משכנתא?

רכשתם דירה? מזל טוב. לקחתם משכנתא? שיהיה בהצלחה. מעתה הנכם בעלי משכנתא שעל פי דרישת הבנק המלווה, חייבת בביטוח חיים למשכנתא וגם בביטוח מבנה לדירה החדשה.

לוגו שירות רצים בשבילך

שירות ללא עלות וללא התחייבות

מאפשר לכם לקבל בדרך קלה ופשוטה, בדיקת עלויות ביטוח המשכנתא ואפשרויות גדולות להוזלת הביטוח.

עיקרי השירות:

1. אנו מאתרים ומנתחים את נתוני הפוליסה הקיימת .

2. בודקים הצעות ביטוח מול 5 חברות ביטוח שונות.

3. שולחים לך מסמך השוואה המציג את אפשרויות החיסכון.

4. מבטלים באישורך את הפוליסה הקיימת.

5. משדרגים וחוסכים לך עלויות בביטוח המשכנתא

מה כולל ביטוח משכנתא?

ביטוח חיים

ביטוח חיים למשכנתא דואג שבמקרה מוות של בעל המשכנתא, חברת הביטוח תשלם את יתרת ההלוואה ולא בני משפחתו של בעל המשכנתא. ביטוח חיים למשכנתא מגן על בני המשפחה שעלולים להיקלע לקשיים בהחזרי המשכנתא ולאבד את ביתם.

ביטוח מבנה

ביטוח מבנה מבטיח לכם כיסוי עלות הנזק במקרה של נזקי פריצה, התפוצצות צינור, אש נזקי סערה סופה נזק בזדון ורעידת אדמה. ביטוח המבנה שאנו מציעים נותן לכם הגנה במקרה של תביעת צד שלישי.

למה בר-עוז?

  • הצוות המקצועי של בר-עוז דואג לחסוך לכם זמן יקר ומציע להנפיק עבורכם את פוליסת ביטוח משכנתא תוך שעות ספורות, ולא יאוחר מ- 24 שעות מרגע קבלת בקשתכם לביטוח משכנתא.

  • סוכנות הביטוח בר-עוז תדאג גם להעביר את הפוליסה לבנק המלווה, כך שהמשכנתא תוסדר במהירות, ביעילות וללא עיכובים.

  • הניסיון והידע המצטבר של בר-עוז המרכז ביטוח בתחום ביטוחי משכנתא, מבטיח לכם את ההצעה האטרקטיבית ביותר.

  • מאחורי ביטוח משכנתא של בר-עוז המרכז לביטוח, עומדות חברות הביטוח המובילות בישראל, כמו מגדל וכלל, המספקות גב פיננסי איתן אשר הכרחי בביטוחי משכנתא.

  • הפוליסה של ביטוח משכנתא שמציעה בר-עוז המרכז לביטוח מאפשרת לך לרכוש הן ביטוח חיים והן ביטוח מבנה לדירה בתנאים נוחים במיוחד ובהתאם לצרכיך הייחודיים, תוך התחשבות בגילך, מצב בריאותך ובמשך תקופת המשכנתא אליה התחייבת.

ביטוח משכנתא: חשוב לדעת

  • ביטוח משכנתא הוא תנאי מוקדם לקבלת המשכנתא מהבנק והפוליסה משועבדת לבנק כל עוד אתם מחזירים את המשכנתא.

  • הבנק המלווה אינו יכול לחייב אתכם לרכוש ביטוח משכנתא דרך הבנק.

  • אם לקחתם מספר הלוואות למשכנתא, תידרשו לרכוש ביטוח משכנתא עבור כל אחת מהן.

  • עלות ביטוח חיים למשכנתא נקבעת על פי סכומי הביטוח הנקובים בפוליסה. סכום הביטוח הוא שקלול של סכום המשכנתא שלקחתם, משך תקופת התשלום וגובה הריבית.

  • ביטוח חיים למשכנתא לא נועד להחליף ביטוח חיים רגיל, המספק הגנה על בטחונה הכלכלי של משפחתכם, במקרה פטירה חס וחלילה.

שאלות ותשובות

ביטוח מנהלים הוא פוליסה למטרת חיסכון פנסיוני וזאת בשונה מפוליסת ביטוח חיים מסוג ריסק שהיא לביטוח בלבד. יחד עם זאת, ניתן לרכוש בביטוח מנהלים כיסוי לביטוח חיים ו/או לאובדן כושר העבודה ולתת מענה מקיף לסיכוני החיים שלנו.

התשובה לשאלה זו היא אישית. מטרת הביטוח היא לאפשר ליקרים לך לשמור על רמת חייהם. לכמה יזדקקו ולאיזו תקופה, רק אתה יכול לקבוע. תוכל להיעזר בסימולאטור ביטוח חיים תחת עולם מידע וכלים.

כדי לשמור על רמת החיים של המשפחה במקרה פטירה.

ביטוח לאומי מפצה באופן שווה את כל הזכאים לכך, ללא קשר לתרומתם לכלכלת ביתם. שיעורי הגמלאות מביטוח לאומי נמוכים יחסית ומספקים הכנסה בסיסית בלבד. על מנת לדאוג לצרכיה של משפחתך, מומלץ איפוא, להשלים את החוסר באמצעות ביטוח פרטי.

כן, פוליסת מבנה תיקנית אשר אושרה ע״י הפיקוח כוללת כיסוי שריפה, בין שאר הכיסויים.במידה ונזק השריפה מוכר כאירוע לאומני, מס רכוש הינו הגוף אשר אמור לפצות על הנזקים.