למה דווקא ביטוח ועדי בתים במגדל?

חברי ועד הבית הינם מתנדבים לתפקיד חשוב ביותר ונחשבים לנציגות הרשמית של הבניין. במקרה של תקלה/מחדל הם הכתובת הראשית לקבלת תביעות ותלונות. לכן ביטוח ועדי בתים מגן עליהם מפני תביעות ומעניק להם ליווי משפטי בעת הצורך. ביטוח זה כולל בתוכו גם כיסוי נזקים אשר עלולים להתרחש מכל מיני סיבות (נזקי מזג אוויר וכו’) ומכסה גם את הדיירים בעת הצורך הנדרש.

מגדל הינה חברה יציבה ובטוחה אשר מובילה את השוק בישראל מזה 80 שנה. כיום מבוטחים במגדל כ-2.3 מיליון לקוחות פרטיים ועסקיים. מגדל נותנת מגוון מוצרים בתחום הביטוח, פנסיה ושירותים פיננסים. 

מה כולל ביטוח בניין משותף וועדי בתים במגדל?

  1. ביטוח אחריות כלפי עובדי משק הבית- במידה ועובד אשר הגיע לעבוד בתחום החלל המשותף ונפגע ונחבל  במהלך עבודתו בשל מחדל בטיחותי בבניין, רשאי לתבוע את ועד הבית בגין פיצויים. אם זה גנן שנפצע בשל מבור בחצר או שיפוצניק שהחליק במדרגות.
  2. ביטוח אחריות צד שלישי- אורח שהגיע לבקר בבניין ונפצע בתחום החלל המשותף רשאי אף הוא לתבוע את ועד הבית בשל רשלנות. 
  3. טיפול בנזקי מים באמצעות שרברב פרטי או שרברב שבהסדר בהתאם לבחירתך.
  4. כיסוי למבנה המשותף- כיסוי למבנה ולרכוש המשותף במקרה של שריפה, נזקי פריצה, נזקי טבע, נזקי מים ועוד.
  5. כיסוי במקרים חריגים- כתוצאה מנזקי טרור או פגיעה של כלי טיס.
  6. רעידות אדמה- רעידת אדמה רצינית בישראל היא רק עניין של זמן, עלינו להיערך לאפשרות זו במיוחד במבנים שנבנו לפני שנות ה-80.

מה לעשות לפני שרוכשים ביטוח?

רכישת ביטוח אינו עניין של מה בכך, עלינו לבחור ביטוח אשר יתאים למבנה של הבניין ולמאפייניו הייחודיים. עלינו לערוך סקר שוק מקיף ולבדוק מה כל חברה מציעה מבחינת הביטוח ותנאי הפוליסה.

אפשר להתייעץ עם מכרים אשר רכשו ביטוח בניין משותף, לבדוק באינטרנט בפורומים שונים בנושא הזה, וגרם לקרוא ביקורות ברשתות החברתיות. כיום המידע נגיש ביותר עבורנו ואנו יכולים להיעזר בו לטובתינו.

אולי לא ידעתם, אבל על מנת לרכוש ביטוח בניין משותף אין צורך באסיפת דיירים ואין צורך ברוב קולות.
כל מה שעליכם לעשות הוא להרים טלפון לסוכן הביטוח ולבטח את הבניין המשותף, אתכם ולדאוג לשקט נפשי!

לקבלת ההצעה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם אנא מלאו את הפרטים הבאים: