למה לעשות ביטוח בניין משותף בהכשרה?

מסלול הביטוח בהכשרה הינו חדשני ונותן מענה רחב לאין ספור הבעיות והסיכונים הכרוכים בתפקידים של ראשי ועדי בתים או מנהלי בתים משותפים (חברות ניהול) על הצד המקצועי והיעיל ביותר.
על כל צרה שלא תבוא, תוכלו לקבל כיסוי ביטוחי מקיף, מבלי לבזבז כסף מיותר ולהגרר לויכוחים עם השכנים בבניין. הביטוח יעניק לכם שקט נפשי גם במקרים חריגים שעלולים לקרות לבניין כגון: רעידות אדמה מקרי טרור ועוד.

אז מה הביטוח בהכשרה כולל?

  1. ביטוח אחריות מעבידים- ביטוח זה מתייחס לחלק של אנשי המקצוע המועסקים בבניין,
    לדוגמא: גננים, מנקים וכו’. במקרה של פציעה או נזק לאנשי המקצוע המועסקים אצלכם בבניין, ביטוח אחריות מעבידים מכסה אתכם ומגן עליכם מפני תביעות כספיות.
  2. ביטוח אחריות כלפי צד ג’- אחד האורחים בבניין החליק בחדר המדרגות?, מחלק העיתונים נחתך מתיבות הדואר והוא תובע אתכם על פציעה? הסירו דאגה מליבכם, גם כאן אתם מובטחים. ביטוח צד ג’ מגן עליכם מפני תביעות של נזק ברכוש או בגוף של צד שלישי, אשר נגרמו בחלל המשותף של הבניין.
  3. תיקון נזק לצנרת או לביוב שברכוש המשותף- ביטוח אשר מכסה נזקי צנרת אשר עלולים להתרחש בחלל המשותף.
  4. נזקי טבע- גשם שירד וגרם להצפה בחניון התת הקרקעי, רוח עזה שהעיפה עץ על המכונית שחונה בחוץ, ברקים שגרמו לנזק במערכת החשמל ועוד תרחישים שיכולים לגרם בשל מזג האוויר. ביטוח ועדי בתים מגן עליכם גם במקרים של נזקי מזג אוויר.
  5. רעידות אדמה- אירוע חריג מסוג זה עלול להתרחש ולהשאיר אותנו חסרי כל, לכן חשוב לשקול להוסיף סעיף זה לפוליסת הביטוח.

מה צריך לעשות לפני שרוכשים ביטוח ועד בית?

לפני שרוכשים ביטוח ועדי בתים, עליכם לערוך סקר שוק מקיף לגבי החברות אשר בהן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח זאת. ראשית עליכם לדעת את מאפייני הבניין והצרכים הספציפיים שיש לכלול בפוליסת הביטוח, ואז לקבל הצעות מחיר שונות מחברות הביטוח.

רצוי גם לבדוק ביקורות באתרי האינטרנט ופורומים למינהם ואף להתייעץ עם מכרים אשר רכשו את אותו ביטוח.

 

לקבלת ההצעה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם אנא מלאו את הפרטים הבאים: