ניתוח תיק ביטוח

איך עושים סדר בתיק הביטוח המשפחתי?

"משפט חכם אומר "כשדברים לא מסתדרים והמצב לא מזהיר, האנשים שתמיד יעמדו לצדך בלי להניד עפעף הם המשפחה שלך" – ג'ים בוצ'ר.

בעת הצורך רובנו לא מעוניינים להעמיד רק את המשפחה היקרה שלנו לצדנו לשאת בנטל, היציבות הכלכלית של המשפחה חשובה לנו והיא בראש סדר העדיפויות. יש מקרים במהלך החיים שלא צפינו ונאלץ להתמודד איתם, כמו למשל עם מחלה קשה אשר גובה מהחולה וממשפחתו מחיר כספי רב. ההתמודדות עם אירוע נזק של שריפה או הרס של דירת המשפחה והרכוש המשפחתי, ודוגמות רבות נוספות. כך יוצא שהרבה משפחות נקלעות למצוקות כלכליות, ללא הכנה מוקדמת בעקבות אירועים לא צפויים.

הפתרון הוא להקדים תרופה למכה, להגן על עצמנו מפני אירועים לא צפויים ובכך להקנות לעצמנו מימד של שליטה על החיים שלנו. אחת הדרכים העיקריות לפתרון – לעשות סדר בתיק הביטוח של המשפחה.

מה זה תיק ביטוח?

תיק ביטוח הוא נכס ביטוחי אשר מהווה רשת ביטחון לפרט ולמשפחה ומרכז מגוון סוגי ביטוח. ביטוחים אלו מכסים מפני מקרים בלתי צפויים העלולים להביא לנזק כלכלי במידה ולא היה תיק ביטוח. סוגי ביטוח עיקריים שנכללים בתיק הביטוח המשפחתי: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח משכנתא, ביטוח דירה, ביטוח סיעודי, ביטוחי רכב, ביטוח פנסיוני.

קלסרים של ביטוחים בר-עוז המרכז לביטוח

בעיות נפוצות במשפחה ממוצעת בענייני ביטוח

ברוב המקרים החיים מובילים אותנו לבצע את הביטוחים שלנו בתפזורת, כל סוג במקום אחר, את ביטוח הבריאות חלקנו עושים דרך מקום העבודה במקום אחד, את הרכב במקום שני ואת ביטוח הדירה והמשכנתא במקום שלישי וכו'. מצב זה מביא בדרך כלל לכפילות במוצרי ביטוח, דמי ניהול גבוהים יותר, כיסויים שלא מתאימים לנו או ביטוחים שאין בהם כלל צורך. בשורה התחתונה המשפחה משלמת יותר כסף ומקבלת פחות ביטוח

אז מה עושים? עושים סדר בתיק הביטוחי של המשפחה

לכל תיק ביטוח יש את המאפיינים שלו, לכל משפחה יש הצרכים והרצונות העתידיים שלה. תיק ביטוח נכון, זה תיק שהותאם לצרכי המשפחה הייחודיים, בוטלו בו כל הכפילויות, דמי הניהול ירדו למינימום והכיסויים שודרגו לכיסויים האופטימיליים שיש להציע בחברות הביטוח.

אפשר לנסות ולעשות סדר לבד בתיק הביטוח על ידי ריכוז כלל הביטוחים, להתקשר לחברות הביטוח השונות, לקבל הצעות מחיר ולבצע השוואות בין הפוליסות השונות – כל התהליך הזה עלול להיות מתיש למי שלא בקיא בתחום . מעבר לכך עמדת המיקוח של אדם בודד מול חברת ביטוח לא תמיד מאפשרת ללקוח להוריד את הפרמיות. יוצא שרבים מוותרים על התהליך בשל המאמץ הכרוך בכך, גם במחיר של ויתור על חיסכון כספי ניכר של עשרות עד מאות שקלים לחודש.

שליטה שלנו בתיק הביטוח המשפחתי יביא לא רק לחסכון בעלויות הביטוח שעשויות להגיע לעשרות אלפי שקלים לאורך השנים, אלא גם לספק את ההגנות המתאימות למשפחה לאורך שנים. כך תבטיחו לעצמכם ראש שקט בידיעה שעשיתם החלטות מושכלות ומקצועיות בניהול הסיכונים המשפחתיים וסיפקתם הגנות מתאימות למשפחתכם היקרה.

אלו נושאים ניתן לשפר על ידי בדיקת התיק הביטוח?

  • הוזלה בעלויות הביטוח

  • ביטול כפל ביטוחי

  • הוזלת עמלות ודמי ניהול

  • איתור עודף ביטוחי

  • איתור סחר ביטוחי

  • התאמת מסלולי השקעה

  • סגירת פוליסות לא נחוצות או יקרות

שליטה שלנו בתיק הביטוח המשפחתי יביא לא רק לחסכון בעלויות הביטוח שעשויות להגיע לעשרות אלפי שקלים לאורך השנים, אלה גם לספק את ההגנות המתאימות למשפחה לאורך שנים, כך תבטיחו לעצמכם ראש שקט בידיעה שעשיתם החלטות מושכלות ומקצועיות בניהול הסיכונים המשפחתיים וסיפקתם הגנה מתאימות למשפחתכם היקרה.

Running
לוגו רצים בשבילך

ביטוח משכנתא עושים
אצל המומחים

תנו לנו לחסוך לכם

שירות בלעדי ללא עלות

בביטוח המשכנתא

עד 50%

שטרות
VIP
חדש בבר-עוז
שירות VIP

בדיקה וריכוז תיק ביטוחים,
פנסיה וקרנות גמל.

ניתוח תיק ביטוח

לכל תיק ביטוח
יש את המאפיינים שלו.
לכל משפחה
יש את הצרכים ותכניות שלה.

הגיע הזמן לעשות את הבדיקות והתאמות ההכרחיות!

עושים סדר