חשבון פיי-פאל לשימוש ועד הבית

פתיחת חשבון פיי-פאל עשויה לפשט את תהליכי גביית התשלומים מדיירי הבניין. נוח לוועד, נוח לדיירים

חדר שירותים – רכוש משותף חלקיאנחנו מניחים ששמעתם על פיי-פאל (Pal Pal) וחלק מכם משתמשים במערכת התשלומים העולמית באופן פרטי, לקניות ברשת, להעברות כספים ועוד.

אתם יכולים להשתמש בפיי-פאל גם לצרכי ועד הבית.

השימוש העיקרי הוא, כמובן, בכל הקשור לגביית תשלומים מהדיירים. באמצעות פיי-פאל ניתן לפשט את התהליך, הן עבורכם ובעיקר עבור הדיירים. הם אפילו לא צריכים לפתוח חשבונות פיי-פאל משלהם, כדי לשלם לכם באמצעות הפיי-פאל של הוועד. התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי האשראי.

ניתן לשלם סכומים חד-פעמיים, או בהוראת קבע תקופתית. לאחר התשלום נשלחת קבלה באופן אוטומטי. אתם יכולים לראות את התנועה בחשבון הפיי-פאל של הוועד, וכמובן בחשבון הבנק אליו מקושר הפיי-פאל.

כדי לקבל תשלומים מדיירים, או מכל אחד אחר, אתם יכולים להטמיע כפתור באתר הוועד (אם יש) או לצרף קישור בהודעות מייל וסמס. פשוט, קל ונוח.

חשבון פיי-פאל יכול להקל מאוד כאשר מדובר בגיוס כספים לאירועים, מתנות או תרומות. לכל סוג תשלום ניתן ליצור כפתור/קישור נפרד, והגדרות מינימום ומקסימום נפרדות.

שימוש נוסף בפיי-פאל הוא לביצוע תשלומים והעברות כספים של הוועד – לספקים, רכישות שונות ועוד.

בפיי-פאל ניתן לפתוח חשבון פרטי או חשבון עסקי. מבחינה פונקציונאלית שני החשבונות זהים, אבל מומלץ להתייעץ עם רו"ח הוועד ולקבל הכוונה מהו החשבון הנכון עבורכם.

פיי-פאל היא רשת תשלומים בינלאומית, המובילה בעולם, והיא מספקת סביבת תשלומים מאובטחת ובטוחה. מובן כי יש לנקוט בכל אמצעי הזהירות, כפי שאתם נוהגים בחשבון הבנק של הוועד.
השירות זמין באמצעות מחשבים, טלפונים וטאבלטים.

אתר פיי-פאל ישראל

הדרכה בסיסית לפתיחת חשבון – 4 סרטוני וידאו
ערוץ היו-טיוב של הילה הדרכה מחשבים