קיצורי דרך למידע משפטי

מעת לעת אתם זקוקים למידע משפטי רלוונטי, לצורך קבלת החלטות או התדיינות משפטית. ריכזנו עבורכם קישורים שימושיים למידע משפטי

בחיי היומיום של ועד הבית יש לא אחת צורך בידע משפטי. לא תמיד מדובר בעניינים משפטיים כבדי משקל, אלא בפריטי מידע שיכולים לסייע בתכנון וקבלת החלטות, ובהתמודדות מהירה עם סיטואציות שונות.

כמובן שקיימים גם אותם מקרים, נדירים למזלנו, בהם יש צורך במידע משפטי לצורך פתרון משברים וסכסוכים, שעלולים להגיע אף לכדי תביעה ודיון משפטי.

ועד הבית זקוק מעת לעת לליווי משפטי מקצועי, ולפיכך ועדי בתים רבים נוהגים להתקשר עם עורכי דין לצורך ייעוץ, ובעת הצורך גם לייצוג בתביעות ודיונים.

היכרות בסיסית עם חקיקה רלוונטית ועם פסקי דין עשויה לחסוך לוועד הבית זמן וכסף בכל הקשור לייעוץ השוטף, ולקצר תהליכים במקרים מורכבים של הכנה לתביעה ולדיונים משפטיים.

קישורים שימושיים למידע משפטי

ריכזנו עבורכם קישורים למאגרי מידע משפטי ברשת, בהם תוכלו למצוא חוקים, תקנות וכמובן פסקי דין בנושאים החשובים לפעילות ועד הבית ולחיי הדיירים.

שימוש במקורות אלה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מקצועי של עורך דין עם התמחות בתחומים הרלוונטיים. המטרה היא לקצר לכם את הדרך לידע ומידע שימושיים שיספקו לכם מושג כללי, יסייעו לכם בהבנה, ויזרו לכם בהתנהלות מול מקצועני המשפט המלווים אתכם.

 

בנוסף, אנו ממליצים לעיין ולשמור את הקישור לחוק הכי חשוב בחיי ועד הבית: חוק המקרקעין תשכ"ט 1969

שמרו את קיצורי הדרך במקום זמין נגיש, כגון מערכת הניהול, אתר הוועד או בכל מקום אחר בו אתם מאחסנים מידע וקישורים לשימוש בעת הצורך. באפשרותכם, כמובן, לשמור קישור ישיר לדף זה, הכולל את כל קיצורי הדרך.
לחלק מן המאגרים יש גם ערוצי תוכן ברשתות חברתיות. עקבו אחרי המאגר שמצאתם כי הוא הכי שימושי ונוח עבורכם.